Saat 16:00'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargolanır. 16:00'dan sonra ki siparişleriniz takip eden iş gününde kargoya teslim edilir. Anlaşmalı kargolarımız MNG Kargo ve PTT Kargo'dur. Sürat Kargo anlaşma numaramız 283255915 dir.
misszenne.com kredi kartı bilgilerinizi saklamaz. Kredi Kartı ile yapacağınız tüm işlemler 3D Güvenlik ile Garanti Bankası, İş Bankası yada Yapı ve Kredi Bankası sanal posları kullanılarak sadece müşteri tarafından tek sefere mahsus olmak üzere görüntülenen ödeme sayfasına yönlendirilerek yapılır. Dolayısı ile ikinci kez çekim yapılamaz. İnternet sitemizden alışveriş yapmak , fiziki alışverişlerinizden çok daha güvenlidir. Çünkü kart bilgilerinizi herhangi bir şahsa teslim etmeden bankalara ait 3 Boyutlu güvenlik teknolojisi ile ödeme yaparsınız. Ayrıca sitemizde bulunan tüm ödeme sistemleri kredi kartı bilgilerinizi saklamaz.
İnternet mağazasından aldığım ürünleri mağalara iade edebilirmiyim ?
İnternet mağazasından alınan ürünleri faturanız ile birlikte sadece misszenne.com depolarına sevk edebilirsiniz. Misszenne.com iade depo adresi mevcut faturanın üzerinde bulunmaktadır.
Sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamı ile memnun kalmadı iseniz, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünler kullanılmamış olarak , orijinal paketinde , paketi zarar görmemiş halde iade edilmiş ise geri ödemeniz , ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartı yada havale ile tarafınıza iade edilir. Geri gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz yada promosyon ürünler de geri gönderilmelidir. Ürünler ile birlikte size iletilen faturanın arkasında bulunan iade formunu dikkatlice ve eksiksiz doldurup geri göndermeyi unutmayınız. Paketin sağlamlığından ve su geçirmezliğinden emin olunuz. Paket bize ulaşıncaya kadar, müşterinin sorumluluğu altındadır. Paketinizi herhangi bir sürat kargo şubesi aracılığı ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. misszenne.com iadesi olduğunu belirtmeniz yeterlidir. Diğer kargo şirketleri üzerinden yapacağınız iadeler de , kargo ücreti müşteriye aittir ve kargo iade adresine ihtiyacınız olacaktır. İade Adresi : Çamlıca Mah. Anadolu Bulvarı Timko Sokak No:20 K3 Blok Yenimahalle Ankara Beden değişimi için ne yapmam gerekli ? Mağazalarda değişim yapabilir miyim ? İnternet mağazasından almış olduğunuz ürün ya da ürünleri değişim amacı ile mağazalardan değil, sadece misszenne.com'dan yapabilirsiniz. misszenne.com'dan müşteri paneline girerek iade etmek istediğiniz ürünü seçerek iade işlemine başlayabilirsiniz.
misszenne.com internet sitesinden ürün sipariş ettim, fakat ürünü satın almaktan vazgeçtim. Siparişimi nasıl iptal edebilirim ? İptal işleminizi internet sitemizden hesabım , siparişlerim altında yer alan ilgili siparişin içerisine girerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz ya da 0312 220 22 40 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilir destek@misszenne.com mail adresimize mail atarak verdiğiniz siparişi iptal edebilirsiniz.